enfa

031-91090243 - 09130843882

enfa

031-91090243 - 09130843882

خدمات

بازرگانی
فروش
طراحی و ساخت

شرکت مهرصنعت در زمینه چراغ‌های مختلف اتوبوس، قطعات الکترونیکی مانند کلیدهای اتصال با شرکت‌هایی از کشور ترکیه، در زمینه واردات قطعات الکترونیکی از جمله مقاومت و ترانزیستور، چراغ‌های مختلف اتوبوس، طراحی و تولید و واردات کیلومترشمار خودروهای سنگین، واردات کمپرسور کولر خودرو، شریک تجاری و واردات ماشین‌آلات صنعتی خطوط تولید، واردات قطعات الکترونیک از جمله رد سوئیچ، واردات رله‌های برقی، شریک تجاری و واردات انواع جعبه رله و سوکت، کیلومترشمار خودرو، قطعات الکترونیکی خودرو از جمله موتور برف پاک‌کن و واردات وینچ‌های ضدآب کابلی و الیافی با شرکت‌هایی از کشور چین، در زمینه تولید کابل های آبگرد برای استفاده در کوره‌های قوس الکتریکی، واردات انواع قطع کن های برقی، واردات شلنگ های موردنیاز صنایع، واردات قطعات خودرو، واردات قطعات الکترونیکی مانند رله و واردات قطعات الکترونیکی مانند رد سوییچ با شرکت‌هایی از کشور آلمان و در زمینه سرورهای صنعتی با شرکت‌هایی از کشور تایوان در همکاری می‌باشد.

تیم فروش شرکت مهرصنعت دیارنون با عقد قراردادهای فروش با صنایع مطرح کشور و همچنین بررسی و مشارکت در استعلامات ادارات دولتی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و دیگر موقعیت های تجاری توانسته است محصولات تولیدی خود را در بازار ایران و همچنین کشورهای همسایه معرفی و ارائه دهد. همچنین در سیاست این تیم فروش دسترسی سریعتر به محصولات تولیدی شرکت مهرصنعت دیارنون جزء اولویت ها می باشد. لذا با درنظر گرفتن نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش توانسته است اکثر نقاط کشور را پوشش دهد. حتی برای این امر در ادوار مختلف اقدام به ترمیم و افزایش و آموزش این نمایندگان می نماید که فعالان در این عرصه می توانند از طریق این فرم یا تماس با واحد فروش شرکت، اقدام به ارسال درخواست نمایندگی شرکت مهرصنعت دیارنون بنمایند.

از جمله مشتریان ما می توان به شرکت‌های داخلی ذیل اشاره نمود:

پیشرو دیزل آسیا، متین نیروی اصفهان، هوشمند پایش صنعت رادمان، تیناپایپ، آبسان لوله، شرکت زرین خودرو، لورچ، آتور،ایران شرق، پردیس خزر و… می‌باشند.

درضمن ادارات دولتی همچون جهاد کشاورزی اصفهان، برق منطقه ای اصفهان، سمنان، یزد و … نیز از محصولات این شرکت استفاده نموده اند.

تیم فنی و مهندسی شرکت مهرصنعت دیارنون با دراختیار داشتن متخصصان در حیطه فعالیت خود، توانایی طراحی و ساخت محصولاتی مشابه محصولات خود را برای سفارشات مشتریان خاص خود دارد. مهر تایید بر این ادعا، نایل آمدن به اخذ گواهینامه دانش بنیان می باشد و تنوع محصولات دانش بنیان این شرکت بسته به نیاز صنابع و شرکت ها نتیجه آن می باشد.

صنایع، ادارات و فعالان در عرصه صنعت می توانند درصورت نیاز به طراحی و ساخت محصولی مشابه یا اعمال تغییرات بر محصولات ارائه شده این شرکت، از طریق لینک مراحل اجرای پروژه درخواست خود را ارسال نمایند و با شماره های تماس شرکت در ارتباط باشند.

مشاوره در طراحی قطعات الکترونیکی خاص
طراحی بردهای الکترونیکی
واردات تجهیزات و قطعات صنایع مادر کشور مانند صنایع خودروسازی، حمل و نقل دریایی و...
ارائه خدمات در زمینه برق قدرت
ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاه الکترونیک
تامین و نگهداری سیستم‌های خاص
مهندسی ابزار دقیق
طراحی و ساخت انواع قطعات یدکی و تجهیزات ماشین‌های الکتریکی
ارائه بهترین خدمات بازرگانی و ترخیص کالا با بهره گیری از تیم متخصص

برخی از مشتریان ما