enfa

031-91090243 - 09130843882

enfa

031-91090243 - 09130843882

درباره ما

اندکی از ما بدانید

شرکت مهر صنعت دیار نون از سال 1384 فعالیت خود را در عرصه طراحی، تولید و تامین قطعات الکترونیکی آغاز نموده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمات به پیشرفت صنایع با همراهی مدیران و متخصصان پیمود و در سال 1393  با تاسیس شرکت مهر صنعت دیار نون فعالیت خود را ادامه داد.

مجموعه مهر صنعت دیار نون با تمرکز بر تامین قطعات مورد نیاز اصلی صنایع کشور به همکاری با تولیدکنندگان بزرگ دنیا پرداخته و موفق به دریافت مجوز صادرات محصولات اروپایی از طرف دفتر صادرات و اقتصاد اتحادیه اروپا شده است. این مجموعه با جلب نظر شرکت های اروپایی توانست از متخصصان مورد نظر، جهت مشاوره و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده دعوت به عمل آورد و در همین راستا، شرکت، همکاری خود را با تولیدکنندگان آلمانی، ترکیه ای و چینی افزایش داد. شایان ذکر است این مجموعه با هدف یاری رساندن در جهت رشد به صنایع کوچک کشور نیز درخور مشاوره، سفارش و واردات ماشین آلات با بالاترین کیفیت درخور نیاز مشتری فعال است.

هم اکنون شرکت مهر صنعت با شناخت نیاز مشتریان خود و ارائه محصول با کیفیت در زمینه تولید و تامین قطعات الکترونیکی مورد نیاز صنایع خودروسازی و حمل و نقل دریایی و دیگر صنایع مادر مشغول به خدمت رسانی به سازمان ها و نهادهای دولتی و شرکت های خصوصی می باشد.

در راستای تولید قطعات الکترونیکی، این مجموعه به عنوان پیشرو در صنعت الکتروموتورهای BLDC در ایران از سال 1389پروژه تولید موتور و داریور این نوع الکتروموتورها را در دستور کار خود قرار داد. اولین نمونه سال 1391 توسط تیم جوان بنیانگذار این مجموعه ساخته شد. سال 1395 تست عملکرد این نوع الکتروموتور به اتمام رسید و بعد از تولید قالب و تامین سرمایه لازم، در سال 1398 اولین مدل از الکتروموتورهای BLDC تولیدی این شرکت در بازار به فروش رفت.

هم اکنون شرکت مهرصنعت دیارنون به واسطه تولید الکتروموتورهای BLDC بعنوان شرکتی دانش بنیان با محصولی با گریدA مجوزهای لازم را برای تولید این نوع محصول اخذ نموده است و در بازار این نوع محصول در ایران حرف اول را می زند.

مدیران ارشد شرکت مهرصنعت دیارنون

توانمندی‌ها

واردات قطعات بصورت سفارشی

تجهیز سیستم‌های الکترونیکی

تولید و تامین قطعات الکترونیکی خاص

تولید و طراحی بردهای الکترونیکی

ارائه مشاوره برای افزایش کیفیت و بهره‌وری

تولید و تامین قطعات یدکی مورد نیاز تجهیزات صنعتی

واردات ماشین‌آلات صنایع کوچک و بزرگ

مدیران تیم تحقیق و توسعه شرکت مهرصنعت دیارنون

چارت سازمانی

مدیریت شرکت مهر صنعت دیار نون ضمن توجه به نوآوری و خلاقیت در تولید محصولات، نگاه ویژه‌ای به ساختار تشکیلات شرکت داشته، زیرا ایجاد یک ساختار برای استفاده بهینه و کارا از منابع باید در درجه اول اقدامات و فعالیت های مدیریتی مشخص شود. از این روی چارت تشکیلاتی شرکت تدوین و شرح وظایف هر بخش به تفکیک طراحی و مشخص شده است.

مدیریت: m.tavakoli@mehr-sanat.com

واحد مالی:a.naghiha@mehr-sanat.com

واحد بازرگانی: business@mehr-sanat.com